Bonitace

Místo: Nová Živohošť
Datum: 27/03/2022
Posuzovatel: Oldřiška Plšková
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno Pohlaví Narození Bonitační kód Srst Výška Chrup Poznámky Typ Stav
1. APOLLÓN OLAF Elie's Destiny Pes 07/05/2020 IIa/E3,CH1,J1,P(7+8),S3,T4,X(0+2)/II DS 66 Řádná Chovný
2. GARBO ALBI Altája Pes 24/07/2020 IIa/A8,F2,G2,CH2,J1,O(2+3),P(0+9),R1,S3,T(1+7),U4,V1,X(2+8),Z2/I DS 63.5 typ NO Řádná Nechovný
3. MELVIN BEXIN Bílá Merci Pes 29/07/2020 Ia/E(0+3),F1,I5,U1,X(0+2),Z1/I PDS 66 +PDP1 zdvojený zub Řádná Nechovný
4. ORION of Trebons Berger Blanc Pes 16/11/2019 IId/A8,C3,D1,M4,N3,O3,P(4+7+8),U4,V3,X(2+8),Z2/II DS 65.5 typ NO. ocas náznak kroužku! Řádná Nechovný
5. ORIS Nubika Pes 30/04/2019 Ia/F2,CH2,J1,O(1+4),P2,X(0+6)/I PDS 65.5 Řádná Chovný
6. VIKING KING z Ranče Montara Pes 06/11/2019 IIa/D1,F1,J1,K1,O(1+3),P2,Z1/I DS 64 Řádná Chovný
7. AFIRE KESTREL Lonepack Fena 12/05/2020 Ia/B3,D1,E(0+7),N1,T7,V1,X(0+6)/I PDS 62 Řádná Chovný
8. AKÉLA Polární vlk Fena 23/03/2019 Ia/D1,E(0+7),F2,CH1,K(0+4),X(0+2+6)/I PDS 58 Řádná Chovný
9. AMAZING AIRA Royal Leader Fena 05/05/2018 IIe/C(0+1),F1,CH2,J1,N3,P(0+4+8),X(0+6),Z1/I DS 61 !PHI2 anomálie PDI3 Řádná Nechovný
10. ANDROMEDA Moravia Blizzard Fena 30/05/2020 Ia/A(0+2),E3,F1,G1,J1,K(1+2),U1/I PDS 62 Řádná Chovný
11. BEATA NYMERIA SNOW Mystery of White Fena 12/12/2019 Ia/E3,F1,G1,H3,CH1,J1,L3/I PDS 60 Řádná Chovný
12. BELLA Elijami Fena 04/06/2018 Řádná Nenastoupil
13. BELLISA ICE z Honezovického údolí Fena 16/06/2020 Ia/D(1+3),F1,CH1,J1,P2,S5,X(0+6)/I PDS 57 nad nosní houbou depigmantace, stáčí špičku ocasu do strany Řádná Chovný
14. CALL ME LOVE vom Sutumer-Grund Fena 24/11/2019 IIe/F2,H(0+3),N3,P8,S(3+5),T(0+7),U2,Z1/I DS 60 PHK vytáčí do strany Řádná Chovný
15. CORA od Špičatého vrchu Fena 10/06/2019 IIa/C(0+1),J1,V4/III DS 60 !PDI1 řezák zlomený Řádná Chovný
16. DAIQUIRI FAIRY Sionella Fena 23/08/2020 IIa/D1,E(0+7),CH1,J1,K(0+4),P(4+8)/I DS 57 špičku ocasu stáčí Řádná Chovný
17. DAIQUIRI la Blankpapilio Fena 25/03/2019 IIe/F1,J1,K(1+2),X(0+6)/I DS 60 Řádná Chovný
18. DOLORES Šimíček Fena 21/01/2019 IIa/F3,G1,O1,P1,S(0+5),X(0+2+6)/I DS 58 Řádná Chovný
19. KESSY Diavolocane Fena 25/03/2018 IIe/C(3+5+7),F2,H3,K1,N3,O3,V6,W1,X(0+6),Z1/I DS 60 Řádná Chovný
20. KIARA Bílá Merci Fena 01/10/2019 IIa/CH1,N1,X(0+6)/I DS 59 Řádná Chovný
21. MEISSA Bílá Merci Fena 29/07/2020 Ia/B3,E3,F1,G1,CH1,K(1+2+4),P2,S5,X(0+2)/I PDS 61 Řádná Chovný
22. MERIDA THE BRAVE od Semberije Fena 03/04/2019 Ia/F2,CH1,P(2+8),X(0+6)/I PDS 60 Řádná Chovný
23. MODESTY BLAISE od Semberije Fena 03/04/2019 Řádná Nenastoupil
24. QUINNY z Blatenských luk Fena 11/01/2020 nepřipravenost Řádná Odstoupil
25. SKAZKA iz Beloy Brigady Fena 24/04/2019 IIa/F1,CH1,J1,P(2+9),X(0+6),Z1/I DS 60 Řádná Chovný
26. TUTTA BELLA Taien Fena 02/06/2019 IIa/A4,C1,F1,CH1,M3,X(0+6),Z1/I DS 57 !PHI2 výraznější líce, řezák zlomený Řádná Chovný
27. WABI Taien Fena 16/02/2020 IIe/E3,H3,CH2,P8,V3,X(0+6),Z1/II DS 59 Řádná Chovný