Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 10/09/2022
Rozhodčí: Srđan Kokotović, Leoš Jančík
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Srđan Kokotović) (26)
1. PRINCE YUMMY Wings of Phoenix Karolína Majdlová štěňat VN2 Posudek vystaven
2. THOR Bílá Merci Darina Kubíková štěňat VN1 Posudek vystaven
3. ARIES Sariana Klára Cimplová dorostu N1 Posudek vystaven
4. FRANK MC WHITE Sionella Petra Brejchová dorostu N2 Posudek vystaven
5. ARCHIE Honey Milk Veronika Žítková mladých V1, CAJC, BOJ, KV mladých Posudek vystaven
6. B.J. z Čínovské louky Pavel Benda mladých VD4 Posudek vystaven
7. BENJI White Sparrow Martina Filáková mladých VD Posudek vystaven
8. CATHAR MOON z Honezovického údolí Dominika Bartošková mladých VD Posudek vystaven
9. PERSY Bílá Merci Michal Zbirovský mladých VD3 Posudek vystaven
10. PREUX Bílá Merci Jiřina Rábová mladých V2 Posudek vystaven
11. ALEX Darkshine Ray Zdeněk Drozd mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
12. ANAKIN APOLLO z Údolí Bílých andělů David Balog mezitřída VD Posudek vystaven
13. ATHAR White Queen Isabell Darina Kubíková mezitřída V4 Posudek vystaven
14. BARNIE BEETLE Niktel Naděžda Čeřovská mezitřída V3 Posudek vystaven
15. BUCK MAHIKAN BEETLE Niktel Eva Csapková mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
16. HANLEY Donnevara Petra Švarová mezitřída VD Posudek vystaven
17. ARON od Bílého křížku Adam Schauer otevřená V1, CAC, KV Posudek vystaven
18. BEL DURIN Šimíček Janko Vodvářka otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
19. GUCCI BRUTAR Danel Sogno Kateřina Hrdličková otevřená VD3 Posudek vystaven
20. NATHAN MATTEO Taien Lucie Jirouschková otevřená VD4 Posudek vystaven
21. VIKING KING z Ranče Montara Zuzana Chlaňová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
22. BIG SHOT FENIX White Essence Jiří Czislinský vítězů VD2 Posudek vystaven
23. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová vítězů V1 Posudek vystaven
24. IRON de l'Esprit du Sud Marcin Kleszcz veteránů V1, KV veteránů Posudek vystaven
25. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová čestná V1 Posudek vystaven
26. JIMMY z Blatenských luk Marcin Kleszcz čestná V2 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Srđan Kokotović) (54)
27. ULTIMA Bílá Merci Kateřina Lukášová štěňat VN1 Posudek vystaven
28. ARABELLA Diavolocane Miroslav Monath dorostu VN1 Posudek vystaven
29. DAENERYS Barniko Line Jana Kotschová dorostu N3 Posudek vystaven
30. FREYA DE LUNA Sionella Hana Karlová dorostu nemůže být posouzen Posudek vystaven
31. KULIE WHITE Ancilias Jana Kabíčková dorostu VN2 Posudek vystaven
32. SAPHIRA Bílá Merci Lucie Madarászová dorostu nenastoupil Nenastoupil
33. AIDA Vrtichvost Varvara Fišer mladých VD Posudek vystaven
34. ALIENA WHITE PRINCES z Údolí Bílých andělů Zuzana Chlaňová mladých V1, CAJC, KV mladých Posudek vystaven
35. AMELIE Honey Milk Tomáš Polák mladých VD Posudek vystaven
36. ANNIE ANGEL White Queen Isabell Darina Kubíková mladých nenastoupil Nenastoupil
37. ATHENA MIA White Queen Isabell Monika Baráthová mladých V3 Posudek vystaven
38. DAISY od Špičatého vrchu Jana Štodtová mladých V4 Posudek vystaven
39. DITA od Špičatého vrchu Josef Čepelka mladých V Posudek vystaven
40. KRESSIE Artay of Highland Kateřina Ehlová mladých nenastoupil Nenastoupil
41. NAO KIMI of Aiwak's paradise Michaela Popková mladých VD Posudek vystaven
42. TWISTY z Blatenských luk Barbora Krejčová mladých V2 Posudek vystaven
43. XENNY Diavolocane Ivana Jirotková mladých nenastoupil Nenastoupil
44. AKIRA JOYFULL z Údolí Bílých andělů Kateřina Leová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
45. AMÁLIA Goral Tatrika Radomír Kos mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
46. ANGIE od Ledové stěny Ivana Chvátalová mezitřída VD Posudek vystaven
47. ANITKA z Jankovské osady Petr Zeman mezitřída VD Posudek vystaven
48. AURA White Crazy Dragon Dominika Bartošková mezitřída VD Posudek vystaven
49. BE MY STAR MILEY Taien Renata Simonová mezitřída VD Posudek vystaven
50. BETTY AMY Taien Lada Hrodková mezitřída V Posudek vystaven
51. BY MY LOVE Taien Markéta Schwarzová mezitřída V Posudek vystaven
52. CIA CHELSEY Nika-Ho Věra Caudrová mezitřída V Posudek vystaven
53. DADA-DEA STAR z Dubské Hajnice Zlatuše Liščáková mezitřída V Posudek vystaven
54. ELLISHA DE NAIREN Sionella Jindra Königová mezitřída V4 Posudek vystaven
55. HANNY BERY Šimíček Renata Šimandlíková mezitřída VD Posudek vystaven
56. KESSY Michaela Mottlová mezitřída VD Posudek vystaven
57. QUERIDA SHAKIRA Nubika Petra Dvořáková mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
58. SAYA du Domaine des Pertins Ilona Horáková mezitřída V3 Posudek vystaven
59. ARCTIC PEARL Mystery of Silesia Andrea Wlochová otevřená V1, CAC, KV Posudek vystaven
60. ARYA White Crazy Dragon Monika Baráthová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
61. BABETTE King of Yukon András Kertész otevřená VD Posudek vystaven
62. BILA Dobry Duch Tomáš Vaňo otevřená VD Posudek vystaven
63. CARMELO Šimíček Renata Šimandlíková otevřená VD Posudek vystaven
64. CAYENNE Moravia Snow Flake Tomáš Kudela otevřená VD Posudek vystaven
65. GENEVIEVE BRUTAR Danel Sogno Lucie Lysáková otevřená V3 Posudek vystaven
66. JEWEL Whiteline Czech Eva Novobilská otevřená V Posudek vystaven
67. LADY z Blatenských luk Michaela Mottlová otevřená V4 Posudek vystaven
68. RYAN STAR z Ranče Montara Kateřina Leová otevřená V Posudek vystaven
69. ARTEMIS Barcai Fine Zuzana Chlaňová pracovní V1 Posudek vystaven
70. AKIRA Alv Steila Marcin Kleszcz vítězů nenastoupil Nenastoupil
71. ANDROMEDA Mystery of Silesia Ludmila Pompová vítězů V1 Posudek vystaven
72. BETTANIA White Alexia Lucie Lysáková vítězů V2 Posudek vystaven
73. LUNA STAR z Ranče Montara Jarmila Grichvalská vítězů V4 Posudek vystaven
74. PAMPELIŠKA z Blatenských luk Karolína Majdlová vítězů V3 Posudek vystaven
75. ASTA LADY Moravia Traj Věra Caudrová, Veronika Múčková veteránů V1, KV veteránů Posudek vystaven
76. CARMEN Bílá Merci Lucie Madarászová veteránů V3 Posudek vystaven
77. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana veteránů V2 Posudek vystaven
78. GALAXY Bílá Merci Lucie Madarászová čestná V1 Posudek vystaven
79. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz čestná VD3 Posudek vystaven
80. KAYRA z Blatenských luk Eva Krejčová čestná V2 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Leoš Jančík) (22)
81. KRIS od Kunovského lesa Jan Bartoň štěňat VN1 Posudek vystaven
82. NORMAN Atagora Eliška Forchtsamová dorostu VN1 Posudek vystaven
83. ANTHONY Lineage of Danthea Marcela Hrejsová mladých V1, CAJC, KV mladých Posudek vystaven
84. QICK Bílá Merci Filip Kaštovský mladých V2 Posudek vystaven
85. RAMBO Nubika David Urban mladých V3 Posudek vystaven
86. IBARR Artay of Highland Petr Pilný mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
87. KAI z Veselé rodiny Jan Štefek mezitřída V2 Posudek vystaven
88. APOLLO of Star Cor Caroli Aneta Dvořáková otevřená V Posudek vystaven
89. ARCHIBALD ve Stínu Romana Gaidošová otevřená V4 Posudek vystaven
90. ARIS Blanco Amafren Tomáš Paška otevřená VD Posudek vystaven
91. ARMSTRONG SNOWCRASH Lonepack Michaela Kováčová otevřená VD Posudek vystaven
92. BERY pod Ovčáckým vrchem Michal Řenč otevřená nenastoupil Nenastoupil
93. COUDY Acabo Czech Věra Pecková otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
94. HARRISON GEORGE Meroxen František Michálek otevřená VD Posudek vystaven
95. CHARLIE od Kunovského lesa Dana Novotná otevřená VD Posudek vystaven
96. KARATE KID Taien Pavel Bischof otevřená V1, CAC, KV, BOB Posudek vystaven
97. L'OKAMI Pett's Wolf Petra Malíková otevřená VD Posudek vystaven
98. SAMUEL KING z Ranče Montara Petra Svobodová otevřená V Posudek vystaven
99. YNTRO AKBO-Parchovany Lenka Rottenbergová otevřená V3 Posudek vystaven
100. ARROW Polární vlk Veronika Sehnalíková, Jiří Sehnalík pracovní V1 Posudek vystaven
101. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová vítězů V2 Posudek vystaven
102. LARGO LUMINOUS STAR Royal Dignity Hana Berková vítězů V1, CAC Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Leoš Jančík) (40)
103. EZRA Acabo Czech Jitka Soukupová dorostu VN1 Posudek vystaven
104. JODIE od Kunovského lesa Zuzana Řezáčová dorostu nenastoupil Nenastoupil
105. BARBUCHA Shades of white Tereza Rychnovská mladých V4 Posudek vystaven
106. CASSIE BELLA Mystery of White Iva Sojková mladých V Posudek vystaven
107. DAISY Taien Hana Borovičková mladých nenastoupil Nenastoupil
108. LAGERTHA Artay of Highland Martin Prášil mladých nenastoupil Nenastoupil
109. LAMIRA Artay of Highland Šárka Peterová mladých V1, CAJC, KV mladých, BOS Posudek vystaven
110. OCTAVIA Like Snow Lucie Madarászová mladých V Posudek vystaven
111. RINA Bílá Merci Milan Bednář mladých nenastoupil Nenastoupil
112. SURYA Nubika Karin Rohanová mladých V2 Posudek vystaven
113. WINDY Diavolocane Marcin Kleszcz mladých V3 Posudek vystaven
114. ANNIE Darkshine Ray Kateřina Šťastná mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
115. BASSEY White Ann Anna Krymová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
116. DAKOTA DŽENIS Elijami Richard König mezitřída V3 Posudek vystaven
117. HEAVENLY NICO Donnevara Eva Horáková mezitřída nenastoupil Nenastoupil
118. HENNESY Donnevara Petra Hejlová mezitřída V Posudek vystaven
119. YOKE Taien Berta Chachaláková mezitřída V4 Posudek vystaven
120. ANABEL od Emina zámku Lucie Kovačiková otevřená V3 Posudek vystaven
121. ANABELLE of Star Cor Caroli Lucie Dvorská otevřená V Posudek vystaven
122. ANDROMEDA Moravia Blizzard Renata Schreiberová otevřená V1, CAC, KV Posudek vystaven
123. ANNIE Ice Avalanche Vladěna Glasová otevřená VD Posudek vystaven
124. ANNIE u Táborského dubu Roman Hájek otevřená V Posudek vystaven
125. ARWEN Shades of white Pavlína Sedláková otevřená V4 Posudek vystaven
126. BAD GIRL of white Energy Martin Prášil otevřená VD Posudek vystaven
127. BAILY Barniko Line Eliška Kopecká otevřená V Posudek vystaven
128. CURIE King of Yukon Pavla Bajerová otevřená V Posudek vystaven
129. Fieliss ZOUMA HAPPY KURT Hana Berková otevřená nenastoupil Nenastoupil
130. FOXY ELLEN Donnevara Denisa Schneiderová otevřená nenastoupil Nenastoupil
131. CHEILA od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková otevřená VD Posudek vystaven
132. LADYLOVE LUXURY Royal Dignity Iveta Klohnová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
133. SIRAEL Taien Eva Vondrášková otevřená nenastoupil Nenastoupil
134. WHITE STAR z Ranče Montara Věra Mrklasová otevřená V Posudek vystaven
135. KAIRA Pett's Wolf Josef Brázdil pracovní V1 Posudek vystaven
136. BAGHEERA King of Yukon Hana Berková vítězů V1, CAC Posudek vystaven
137. DARCY Donnevara Kateřina Šťastná vítězů V3 Posudek vystaven
138. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
139. AFI ze Štěpánova Jarmila Grichvalská veteránů V4 Posudek vystaven
140. GIMMA Nubika Karin Rohanová veteránů V1, BOV, KV veteránů Posudek vystaven
141. GRACE STAR z Ranče Montara Anna Krymová veteránů V3 Posudek vystaven
142. IRIS z Veselé rodiny Martin Dohnal, Oldřiška Plšková veteránů V2 Posudek vystaven
STATISTIKA DS 80 PDS 62
Třída Psi 26 Feny 54 Psi 22 Feny 40
štěňat 2 1 1 0
dorost 2 5 1 2
mladých 6 11 3 9
mezitřída 6 15 2 6
otevřená 4 10 12 15
pracovní 1 1 1 1
vítězů 2 5 2 3
čestná 2 3 0 0
veteránů 1 3 0 4