Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 08/09/2018
Rozhodčí: Jana Karhanová
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (24)
1. JANEK z Veselé rodiny Petra Nováková dorostu VN1 Posudek vystaven
2. NATHAN MATTEO Taien Lucie Jirouschková dorostu VN2 Posudek vystaven
3. ARGON Blanco Amafren Michal Ostrý mladých V Posudek vystaven
4. BIG DREAMER FENIX White Essence Iveta Vyšín Manová mladých V4 Posudek vystaven
5. BIG SHOT FENIX White Essence Jiří Czislinský mladých VD Posudek vystaven
6. DAMIEN Altája mladých VD Posudek vystaven
7. HYRO Bílá Merci Hana Vajčnerová mladých V3 Posudek vystaven
8. JUPI Diavolocane Tomáš Gebauer mladých VD Posudek vystaven
9. NANUK z Blatenských luk mladých odstoupil Odstoupil
10. NEROS du Glacier des Loups Markéta Schwarzová mladých V2 Posudek vystaven
11. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
12. BEL DURIN Šimíček Janko Vodvářka mezitřída V Posudek vystaven
13. DARTHVADER AREBA Artay of Highland mezitřída V4 Posudek vystaven
14. DE NIRO Moravia Traj Zdeněk Smetana mezitřída V1, CAC, KV Posudek vystaven
15. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
16. Yadiel Jamilstar ALPHA BARNUS Dagmar Žáková mezitřída V3 Posudek vystaven
17. BASTIEN Altája Eliška Vaňásková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
18. ERNIE Bílá Merci Václav Franczyk otevřená VD3 Posudek vystaven
19. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
20. ECCO Bílá Merci Iva Valenová vítězů V1, CAC Posudek vystaven
21. CHIKO z Blatenských luk Karolína Majdlová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
22. KODA z Blatenských luk Tomáš Klepsa, Veronika Klepsová vítězů V3 Posudek vystaven
23. GOMER la Blankpapilio Lenka Pecárová veteránů V1, BOV, BOB Posudek vystaven
24. CHESTER la Blankpapilio Petra Nováková veteránů V2 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (30)
25. FROZEN of Trebons Berger Blanc Erik Lajbner štěňat VN1 Posudek vystaven
26. QUEEN STAR z Ranče Montara štěňat VN2 Posudek vystaven
27. CARMELO Šimíček Renata Šimandlíková dorostu VN1 Posudek vystaven
28. AMÉLIE BIANCA Bátovka Kateřina Dvořáková mladých V3 Posudek vystaven
29. BESI z Opálenky Jiří Trucálek mladých V Posudek vystaven
30. DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves Erik Lajbner mladých V2 Posudek vystaven
31. DILEMMA TO WAIT Atagora mladých nenastoupil Nenastoupil
32. HOPE LADY OF Bílá Merci Lucie Madarászová mladých V4 Posudek vystaven
33. IMAGINE STAR Diavolocane Věra Slezáková mladých V Posudek vystaven
34. YLANG la Blankpapilio Lenka Pecárová mladých V1, CAJC Posudek vystaven
35. ASIMA LUNA Nika-Ho Adéla Červová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
36. BESSIE ze Zašovského dvora Adéla Červová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
37. CCHITAI TAIYA Altája Hana Hlubučková mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
38. DAISY Falco line Petra Bezdíčková mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
39. BÁRA Caspian z Chlumu otevřená nenastoupil Nenastoupil
40. BRIGITTE TESSI Altája Markéta Jirátová otevřená V4 Posudek vystaven
41. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana otevřená V3 Posudek vystaven
42. FROZEN Bílá Merci Josef Kundrát otevřená V Posudek vystaven
43. GALAXY Bílá Merci Lucie Madarászová otevřená V1, CAC, KV Posudek vystaven
44. JASNÁ Taien Alexandr Hrubý otevřená V Posudek vystaven
45. KAYRA z Blatenských luk Eva Krejčová otevřená nenastoupil Nenastoupil
46. YUKON RIVER Miraja Iveta Vyšín Manová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
47. BLUEBERRY Altája Libuše Holová vítězů nenastoupil Nenastoupil
48. GLORIA vom Durbuscher Forst Ilona Horáková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
49. LUCKY z Blatenských luk Eva Krejčová vítězů nenastoupil Nenastoupil
50. MASSEY STAR AKBO-Parchovany Zlatuše Pištěková vítězů V1, CAC Posudek vystaven
51. AYLA SHENGUL Nubika Karin Rohanová veteránů V1 Posudek vystaven
52. GINNA la Blankpapilio Eva Krejčová veteránů V2 Posudek vystaven
53. HEIRA la Blankpapilio Lenka Pecárová veteránů nenastoupil Nenastoupil
54. EN-JOY STAR z Ranče Montara František Petružálek čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (20)
55. ANGUS Cherrygreys štěňat VN2 Posudek vystaven
56. ARGO Dark Albedi Blondi Milan Šiller štěňat VN1 Posudek vystaven
57. ARO KING ARTHUR Irish Rúth dorostu VN2 Posudek vystaven
58. NIETZSCHE W. FRIEDRICH Taien Denisa Hofmanová dorostu VN1 Posudek vystaven
59. ARIS Blanco Amafren Tomáš Paška mladých V2 Posudek vystaven
60. Born To Win WARRIOR YOSHI Marcela Vopálková mladých V1, CAJC Posudek vystaven
61. AMADEUS Moravia Snow Flake Zbyněk Röhrer mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
62. DURANGO AREBA Artay of Highland Jan Poslušný mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
63. ADWIN Donnevara Jiří Vaňura otevřená V4 Posudek vystaven
64. AKIM Moravia Snow Flake Eva Papulová otevřená V Posudek vystaven
65. FERRO RICCO Pett's Wolf Jana Audrlická otevřená V3 Posudek vystaven
66. INDIANA Nubika Helena Drtinová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
67. JIMMY z Brdské smečky Petr Strnad otevřená V1, CAC Posudek vystaven
68. TARTUFFE Taien Vladimír Váňa otevřená odstoupil Odstoupil
69. URRI Acabo Czech Michal Ryšavý pracovní V1, CAC Posudek vystaven
70. BENGEE pod Ovčáckým vrchem Lucie Sekyrová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
71. XENO vom Sutumer-Grund František Petružálek vítězů V1, CAC, KV Posudek vystaven
72. AMADOR Blanco Adonis Denisa Stašková veteránů V1 Posudek vystaven
73. AREZZO Bohemia Star Moraveč Hana Berková veteránů V2 Posudek vystaven
74. GILLES KING z Ranče Montara Ilona Šellerová čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (33)
75. AMREN Cherrygreys Leona Loupová štěňat VN4 Posudek vystaven
76. ARTHÉA Dark Albedi Blondi Daniela Mrázková štěňat VN3 Posudek vystaven
77. BAGHEERA King of Yukon Hana Berková štěňat VN2 Posudek vystaven
78. MAZIKEEN Nubika Karin Rohanová štěňat VN1 Posudek vystaven
80. ANGIE Blanco Amafren Denisa Stašková mladých V4 Posudek vystaven
79. ANICA King of Yukon mladých V1, CAJC Posudek vystaven
81. BAYA Acabo Czech Marcela Mansfeldová mladých V Posudek vystaven
82. HERALGINA Pett's Wolf Dana Beková mladých V3 Posudek vystaven
83. LYSANDRA Nubika mladých V2 Posudek vystaven
84. ACTION LADY Moravia Snow Flake Milan Gerža mezitřída nenastoupil Nenastoupil
85. ARI ANNA Acabo Czech Věra Pecková mezitřída V3 Posudek vystaven
86. AYA Acabo Czech Jana Bartkovská mezitřída V4 Posudek vystaven
87. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
88. JUKY Taien Martin Květoň mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
89. ADELEID Acabo Czech Dagmar Kovářová otevřená V Posudek vystaven
90. APRIL RIVER Bohemian Bluemoon Barbora Komůrková otevřená V Posudek vystaven
91. B-ARGIE Draklafea Vítězslav Vontor otevřená V Posudek vystaven
92. COREEN Artay of Highland Ivana Jahodová otevřená V Posudek vystaven
93. DESTINY Falco line Milan Šiller otevřená V4 Posudek vystaven
94. EVOLET SAGA Beli Anđeo Ivana Bartáková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
95. GREYS od Kunovského lesa Liliana Vondráková otevřená V3 Posudek vystaven
96. HAIDI od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková otevřená V Posudek vystaven
97. JANETTE Nubika Ilona Holešinská otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
98. ZOE Acabo Czech P. Nešpůrek otevřená nenastoupil Nenastoupil
99. ALICE SPRINGS Bohemian Bluemoon Šárka Měšťanová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
100. ARNIE of Aiwak's paradise Ilona Horáková pracovní V2, r.CAC Posudek vystaven
101. BRITNEY Donnevara Eva Horáková vítězů V1, CAC, KV, BOS Posudek vystaven
102. DIANDRA AREBA Artay of Highland Dita Krejsová vítězů V4 Posudek vystaven
103. GRACE STAR z Ranče Montara Anna Krymová vítězů V3 Posudek vystaven
104. ICE QUEEN od Semberije Hana Berková vítězů nenastoupil Nenastoupil
105. THREA Acabo Czech Blanka Šebestová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
106. NESSIE Acabo Czech Věra Pecková veteránů V1 Posudek vystaven
107. TARA CHELSEY Donnevara Lenka Trajová čestná V1 Posudek vystaven
STATISTIKA DS 54 PDS 53
Třída Psi 24 Feny 30 Psi 20 Feny 33
štěňat 0 2 2 4
dorost 2 1 2 0
mladých 9 7 2 5
mezitřída 5 4 2 5
otevřená 3 8 6 10
pracovní 0 0 1 2
vítězů 3 5 2 4
čestná 0 1 1 1
veteránů 2 3 2 1