Výstavy

Místo: Dětřichov
Datum: 31/03/2018
Rozhodčí: Tibor Havelka
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Tibor Havelka) (15)
1. BIG DREAMER FENIX White Essence Iveta Vyšín Manová štěňat VN4 Posudek vystaven
48. BIG FOOT FENIX White Essence štěňat VN3 Posudek vystaven
2. BIG SHOT FENIX White Essence Jiří Czislinský štěňat VN2 Posudek vystaven
3. HYRO Bílá Merci Hana Vajčnerová štěňat VN1 Posudek vystaven
4. AMAROG z Ranča Bieleho vlka Kateřina Hyžáková, Roman David mladých VD4 Posudek vystaven
5. DE NIRO Moravia Traj Zdeněk Smetana mladých VD2 Posudek vystaven
6. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
7. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová mladých VD3 Posudek vystaven
8. GORBY Bílá Merci Lucie Reichmanová mezitřída VD2 Posudek vystaven
9. ZEUS Acabo Czech Blanka Šebestová mezitřída V1 Posudek vystaven
10. Absolute White Chocolate ERAGON Karolína Zajícová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
11. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
12. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová pracovní V1, CAC, VSV, BOS Posudek vystaven
13. ECCO Bílá Merci Iva Valenová vítězů V1, CAC Posudek vystaven
14. CHESTER la Blankpapilio Petra Nováková čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Tibor Havelka) (33)
15. DIAMOND WHITE ALASKA Dancing With Wolves Erik Lajbner dorostu VN1 Posudek vystaven
16. FEEBEE AREZAR Danel Sogno dorostu VN3 Posudek vystaven
17. FRIXIE AREZAR Danel Sogno dorostu VN2 Posudek vystaven
18. JASSEY-STAR la Bianco Montana Jindra Königová dorostu VN4 Posudek vystaven
19. BERY BLUE Šimíček Renata Šimandlíková mladých V2 Posudek vystaven
20. DAISY Falco line Petra Bezdíčková mladých nenastoupil Nenastoupil
21. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz mladých V1, CAJC Posudek vystaven
22. PASSEY STAR z Ranče Montara Bohuslava Soukupová mladých VD3 Posudek vystaven
23. ARTEMIS Barcai Fine Zuzana Chlaňová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
24. CELLENE ISABEL Draklafea Michaela Bujáková mezitřída VD3 Posudek vystaven
25. DENERIS AREBA Artay of Highland Andrea Kováčová mezitřída VD2 Posudek vystaven
26. HAKUNA MATATA Taien Markéta Schwarzová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
27. ADELE Donnevara Marek Svoboda otevřená V Posudek vystaven
28. AGATHA Almost Normal otevřená nenastoupil Nenastoupil
29. ALASKA ze Zašovského dvora Martina Rumplíková otevřená nenastoupil Nenastoupil
30. ALISIA PET Černý květ Kim Yowncmi otevřená VD Posudek vystaven
31. ALLEGRA Barcai Fine Stanislav Křápek otevřená VD Posudek vystaven
32. ANGEL Draklafea Miloslav Sedlák otevřená VD Posudek vystaven
33. BLUEBERRY Altája Libuše Holová otevřená V3 Posudek vystaven
34. CANDLEMAS LADY Atagora Iveta Klohnová otevřená V Posudek vystaven
35. CANIS RONJA Falco line Vlasta Pekárková otevřená V Posudek vystaven
36. CAOIMHE GRIAN od Knapovského potoka otevřená VD Posudek vystaven
37. CORAZON Taien P Stehlík otevřená V Posudek vystaven
38. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
39. FREDERIKA Bílá Merci Matěj Píše, Pavla Píšová otevřená V Posudek vystaven
40. FROZEN Bílá Merci Josef Kundrát otevřená V4 Posudek vystaven
41. LUNA STAR z Ranče Montara Jarmila Grichvalská otevřená V1, CAC Posudek vystaven
42. VIXEN la Blankpapilio Lenka Lejsková otevřená VD Posudek vystaven
43. YUKON RIVER Miraja Iveta Vyšín Manová otevřená VD Posudek vystaven
45. CINDERELLA od Veselských pískoven Karolína Zajícová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
44. Joyfull White Angel's BILOW Dagmar Žáková vítězů V1, CAC Posudek vystaven
46. DARTIE z Blatenských luk Eva Šmolíková veteránů nenastoupil Nenastoupil
47. JAQUELINE STAR z Ranče Montara Roman Brabec čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Tibor Havelka) (18)
49. FRANKIE GRIM AREZAR Danel Sogno Soňa Zapalová dorostu VN1 Posudek vystaven
50. AKIM Moravia Snow Flake Eva Papulová mladých VD3 Posudek vystaven
51. ARIS Blanco Amafren Tomáš Paška mladých VD2 Posudek vystaven
52. BERRIS Acabo Czech mladých VD4 Posudek vystaven
53. Born To Win Warrior YOSHI Marcela Vopálková mladých V1, CAJC Posudek vystaven
54. AMADEUS Moravia Snow Flake Zbyněk Röhrer mezitřída V4 Posudek vystaven
55. ANAKIN Hvězdná záře Milan Vorál mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
56. ARON Hvězdná záře Michal Kropáček mezitřída V3 Posudek vystaven
57. IRBIS Taien Klára Krymová mezitřída V2 Posudek vystaven
58. BAZZY OCH of Aiwak's paradise Vladimíra Jízdná otevřená D Posudek vystaven
59. BRUTTO Artay of Highland Monika Svobodová otevřená V3 Posudek vystaven
60. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
61. JIMMY z Brdské smečky Petr Strnad otevřená V2 Posudek vystaven
62. ZEPHYR Donnevara Lucie Strapková otevřená VD4 Posudek vystaven
63. AREZZO Bohemia Star Moraveč Hana Berková pracovní VD2 Posudek vystaven
64. URRI Acabo Czech Michal Ryšavý pracovní V1 Posudek vystaven
65. ALF Falco line Vlasta Pekárková vítězů VD2 Posudek vystaven
66. XENO vom Sutumer-Grund František Petružálek vítězů V1, CAC Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Tibor Havelka) (26)
67. BASTET PET Černý květ Lenka Hoffmannová dorostu VN1 Posudek vystaven
68. FAIRA AREZAR Danel Sogno Dana Szabóová dorostu VN2 Posudek vystaven
69. ANICA King of Yukon mladých V3 Posudek vystaven
70. ARYA Moravia Snow Flake mladých VD Posudek vystaven
71. DESTINY Falco line Milan Šiller mladých VD4 Posudek vystaven
72. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil mladých V2 Posudek vystaven
73. ORNELLA STAR z Ranče Montara Alexander Zubkov mladých V1, CAJC Posudek vystaven
74. ALICE SPRINGS Bohemian Bluemoon Šárka Měšťanová mezitřída VD3 Posudek vystaven
75. CAIRIN Moravia Traj mezitřída nenastoupil Nenastoupil
76. DIANDRA AREBA Artay of Highland Dita Krejsová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
77. EVOLET SAGA Beli Anđeo Ivana Bartáková mezitřída nenastoupil Nenastoupil
78. HAIDI od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková mezitřída VD2 Posudek vystaven
79. HANNY od Kunovského lesa Petra Dostoupilová mezitřída VD Posudek vystaven
80. HEXA od Kunovského lesa Ľubomíra Rybářová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
81. JOPLIN Taien Markéta Schwarzová mezitřída VD4 Posudek vystaven
82. AMÁLIE Almost Normal Jitka Adamcová otevřená VD Posudek vystaven
83. ARTEMISIA Artay of Highland Hana Berková otevřená V4 Posudek vystaven
84. C'STACEY Moravia Traj Lenka Trajová otevřená V Posudek vystaven
85. GAIA Nubika Monika Svobodová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
86. HEYLEY od Kunovského lesa Miroslav Daněk otevřená VD Posudek vystaven
87. ICE QUEEN od Semberije Hana Berková otevřená V3 Posudek vystaven
88. INESIS Nubika Dagmar Vantuchová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
89. TARA CHELSEY Donnevara Lenka Trajová pracovní V1, CAC, VSV, BOB Posudek vystaven
90. AFI ze Štěpánova Jarmila Grichvalská vítězů V1, CAC Posudek vystaven
91. BRITNEY Donnevara Eva Horáková vítězů V2 Posudek vystaven
92. NESSIE Acabo Czech Věra Pecková veteránů V1, BOV Posudek vystaven
STATISTIKA DS 48 PDS 44
Třída Psi 15 Feny 33 Psi 18 Feny 26
štěňat 4 0 0 0
dorost 0 4 1 2
mladých 4 4 4 5
mezitřída 2 5 4 7
otevřená 2 17 5 7
pracovní 1 0 2 1
vítězů 1 2 2 2
čestná 1 1 0 0
veteránů 0 1 0 1