ALF Falco line

Otec:JASON Taien
Matka:ELY z Brdské smečky
Pohlaví:Pes
Datum narození:14/12/2011
Číslo zápisu:CMKU/ACO/2761/11/13
Tetovací číslo:2761
Chip:972270000210579
Chovatelská stanice: Falco line
Chovatel:Vlasta Pekárková
Země původu:Česká republika
Země pobytu:Česká republika
Majitel:Vlasta Pekárková (člen KBO)
Srst:PDS
Výška: 67 cm
Chovnost:Ano
Svod: 09/09/2012 Česká Skalice
Bonitace: 06/07/2013 Čistá u Horek
  • kód Ia/CH2,P(0+7),R2,W3/I
DKK, DLK:DKK: 0/0 (A), DLK: 0/0 (RTG CZ 2013, Mvdr. Slabý)
Zdraví:MDR1 +/+, DM n/n
Výstavy:Výborná, Velmi nadějná, Český šampion, Klubový champion
Zkoušky:ZZO , ZOP , ZVOP , AD
Vlasta Pekárková(kontakt na majitele chovného psa/feny)
 Město:Beroun 2
 Email:vlasta.falco@seznam.cz
 Telefon:732424808
 WWW stránky:www.falcoline.cz
  COI= 0%, AVK=100%
COI - koeficient příbuznosti
AVK - koeficient ztráty předků

Sourozenci(6) - ALF Falco line - (JASON Taien & ELY z Brdské smečky)
Jméno Pohlaví Narození Číslo zápisu DKK DLK Chovnost Srst
AKENJIN Falco line Pes 14/12/2011 CMKU/ACO/2760/11 DS
AKIRA Falco line Fena 14/12/2011 CMKU/ACO/2762/11 PDS
AMMUT Falco line Fena 14/12/2011 CMKU/ACO/2763/11 DS
ANOUK Falco line Fena 14/12/2011 CMKU/ACO/2764/11 DS
ATHERINE Falco line Fena 14/12/2011 CMKU/ACO/2765/11 DS
AYLEEN Falco line Fena 14/12/2011 CMKU/ACO/2766/11/13 0/0 0/0 Ano (již nekryje) DS

Potomci (loading...)

Polosourozenci po matce (loading...)

Polosourozenci po otci (loading...)

Přehled bonitací a svodů
Akce Datum Místo Posuzovatel Typ Stav
Svod 09/09/2012 Česká Skalice N/A N/A Splnil
Bonitace 06/07/2013 Čistá u Horek Ladislav Kukla Řádná Chovný

Přehled klubových výstav
Akce Datum Místo Posuzovatel Třída Hodnocení
Speciální výstava 13/09/2020 Česká Skalice Alexandra Grygarová Třída veteránů V1
Speciální výstava 31/03/2018 Dětřichov Tibor Havelka Třída vítězů VD2
Klubová výstava 09/09/2017 Česká Skalice Leoš Jančík Třída vítězů V2, r.CAC
Klubová výstava bez titulu KV 08/07/2017 Čistá u Horek Milan Krinke Třída vítězů V2, r.CAC
Speciální výstava 15/04/2017 Svojanov Vladimíra Tichá Třída vítězů V2, r.CAC
Klubová výstava 10/09/2016 Česká Skalice Oldřiška Plšková Třída vítězů V2
Klubová výstava bez titulu KV 09/07/2016 Čistá u Horek Monika Blaha Třída vítězů VD3
Speciální výstava 26/03/2016 Svojanov Iveta Nováková Třída vítězů V2, r.CAC
Klubová výstava 12/09/2015 Česká Skalice Jana Svobodová Třída pracovní V2
Klubová výstava bez titulu KV 04/07/2015 Čistá u Horek Ingo Bortel Třída vítězů V3
Speciální výstava 04/04/2015 Svojanov Petr Řehánek Třída otevřená V1, CAC
Klubová výstava 13/09/2014 Česká Skalice Jana Karhanová Třída otevřená V2, r.CAC
Klubová výstava bez titulu KV 05/07/2014 Čistá u Horek Třída otevřená V1, CAC
Speciální výstava 19/04/2014 Svojanov Vladimíra Tichá Třída otevřená V3