Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 13/09/2020
Rozhodčí: Oldřiška Plšková, Alexandra Grygarová
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Oldřiška Plšková) (31)
1. FENG FARLOW Altája Jana Zouharová štěňat N3 Posudek vystaven
2. QU ART Diavolocane štěňat N2 Posudek vystaven
3. YASTREB iz Beloy Brigady Michaela Bujáková štěňat VN1 Posudek vystaven
4. BB-8 White Alexia Martina Trávníčková dorostu VN1 Posudek vystaven
5. ATARI White Sparrow Martin Bartoš mladých V1 Posudek vystaven
6. NICK ZACK Diavolocane Pavel Šutka mladých diskvalifikace Posudek vystaven
7. ORION of Trebons Berger Blanc Lucie Madarászová mladých VD3 Posudek vystaven
8. VIKING KING z Ranče Montara Zuzana Chlaňová mladých V2 Posudek vystaven
9. EDDIE Altája mezitřída V3 Posudek vystaven
10. MR. SNOW Diavolocane Marcin Kleszcz mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
11. TIN-TIN KING z Ranče Montara mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
12. ADRENALIN Mystery of Silesia Barbora Namyslová otevřená VD Posudek vystaven
13. AMAZING EDWARD Royal Leader Martin Koňakovský otevřená VD Posudek vystaven
14. AMROD of Lonely Mountain Aneta Jeníčková otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
15. ARNOLD ve Stínu Václav Šícha otevřená nenastoupil Posudek vystaven
16. BAILINTIN SPEED Sionella Radek Žemlička otevřená VD Posudek vystaven
17. BEL DURIN Šimíček Janko Vodvářka otevřená VD4 Posudek vystaven
19. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená VD Posudek vystaven
20. HYRO Bílá Merci Hana Vajčnerová otevřená VD Posudek vystaven
21. CHICO Bílá Merci Monika Baráthová otevřená VD Posudek vystaven
22. J. AVOR of Aiwak's paradise Ilona Horáková otevřená VD Posudek vystaven
23. JANEK z Veselé rodiny Petra Nováková otevřená nenastoupil Posudek vystaven
24. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
25. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová otevřená V3 Posudek vystaven
26. KRUISE KING z Ranče Montara Dagmar Žáková pracovní V1, CAC Posudek vystaven
27. DUBSTEP of Trebons Berger Blanc Martina Trávníčková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
28. JIMMY z Blatenských luk Marcin Kleszcz vítězů V1, CAC, BOS, VSV Posudek vystaven
29. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová veteránů V2 Posudek vystaven
30. CHESTER la Blankpapilio Petra Nováková veteránů V3 Posudek vystaven
31. CHIKO z Blatenských luk Karolína Majdlová veteránů V1, BOV Posudek vystaven
32. IRON de l'Esprit du Sud Marcin Kleszcz čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Oldřiška Plšková) (50)
33. ATLANTIS RIO Max Paradise Jana Drncová štěňat VN1 Posudek vystaven
34. FENG SHIZI Altája štěňat nenastoupil Posudek vystaven
35. AILEEN Karvixell Jana Pavelková dorostu N2 Posudek vystaven
36. BABY BELL White Alexia Martina Trávníčková dorostu VN1 Posudek vystaven
37. AMIE White Sparrow Marek Svoboda mladých V2 Posudek vystaven
38. C'LEST LA VIE Murajda's Lions Soňa Žáková mladých VD3 Posudek vystaven
39. ELIS THREE Šimíček Kristýna Fuxová mladých VD4 Posudek vystaven
40. GALADRIEL Artay of Highland Martina Pecháčková mladých V1, CAJC Posudek vystaven
41. GRACE ANNIE Atagora Jaroslava Svitková mladých nenastoupil Posudek vystaven
42. IDYLLE Lungoresina mladých nenastoupil Posudek vystaven
43. TADDI MEGIE Taien Pavel Heidler mladých nenastoupil Posudek vystaven
44. ARYA White Sparrow Simona Dofková mezitřída nenastoupil Posudek vystaven
45. DINA Šimíček Renata Šimandlíková mezitřída V4 Posudek vystaven
46. ELSEY Donnevara Martina Zedová mezitřída VD Posudek vystaven
47. ENYA Donnevara Petr Zeman mezitřída V3 Posudek vystaven
48. FLYING FREE vom Weissen Unterberg Matěj Píše mezitřída V Posudek vystaven
49. HAPPY VALENTINE Meroxen Zdeněk Smetana mezitřída VD Posudek vystaven
50. ONYX z Blatenských luk Adam Růžička mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
51. PAMPELIŠKA z Blatenských luk Karolína Majdlová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
52. SKAZKA iz Beloy Brigady Erik Lajbner mezitřída V Posudek vystaven
53. TASSEY STAR z Ranče Montara Monika Baráthová mezitřída V Posudek vystaven
54. AICHEN la Blankpapilio Lenka Pecárová otevřená nenastoupil Posudek vystaven
55. AKIRA Alv Steila Marcin Kleszcz otevřená V1, CAC, BOB, VSV Posudek vystaven
56. ANNE MEGIEE ve Stínu Jitka Soukupová otevřená nenastoupil Posudek vystaven
57. ANNIE PRINCESS Krislove Vlastimila Vrbová otevřená V Posudek vystaven
58. ATLANTIS Mystery of Silesia Andrea Wlochová otevřená V Posudek vystaven
59. BRIABELL z Dubské Hajnice Zlatuše Liščáková otevřená V Posudek vystaven
60. BRIGHT CLAIRE la Blankpapilio Lukáš Vancl otevřená VD Posudek vystaven
70. CANIS RONJA Falco line Vlasta Pekárková otevřená V Posudek vystaven
61. CYRA Altája Klára Ficencová otevřená V Posudek vystaven
62. DILEMMA TO GO Atagora Iveta Klohnová otevřená V4 Posudek vystaven
63. FREDERIKA Bílá Merci Matěj Píše, Pavla Píšová otevřená nenastoupil Posudek vystaven
64. CHAYA Bílá Merci Jana Krummerová otevřená VD Posudek vystaven
132. CHEVA Bílá Merci Jana Ševečková otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
65. CHRIS Bílá Merci Lucie Madarászová otevřená nenastoupil Posudek vystaven
66. ISA Pett's Wolf Ada Rudová otevřená V Posudek vystaven
67. KIMI Diavolocane Lucie Madarászová otevřená VD Posudek vystaven
68. QUEEN STAR z Ranče Montara otevřená V Posudek vystaven
69. RASSEY STAR z Ranče Montara Michaela Bujáková otevřená V Posudek vystaven
71. ROUSSI STAR z Ranče Montara Libuše Valchářová otevřená V Posudek vystaven
72. ANDROMEDA Mystery of Silesia Ludmila Pompová pracovní V2 Posudek vystaven
73. DENERIS AREBA Artay of Highland Andrea Kováčová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
74. ACE White Alexia Martina Trávníčková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
75. EVEE Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů nenastoupil Posudek vystaven
76. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů V1, CAC Posudek vystaven
77. VENDETTA od Bijelih Anđela Erik Lajbner vítězů VD3 Posudek vystaven
78. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana veteránů nenastoupil Posudek vystaven
79. CHELLSI la Blankpapilio Marcin Kleszcz veteránů V1 Posudek vystaven
80. CHOICE z Blatenských luk Lenka Pecárová veteránů nenastoupil Posudek vystaven
81. LUCKY z Blatenských luk Eva Krejčová čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Alexandra Grygarová) (22)
82. BENROY LABAN Irish Rúth mladých VD Posudek vystaven
83. ESPRIT Artay of Highland Olga Bártová mladých VD4 Posudek vystaven
84. CHARLIE od Kunovského lesa Dana Novotná mladých V2 Posudek vystaven
85. JUST ZIGGY Pett's Wolf Nina Táborská mladých nenastoupil Posudek vystaven
86. LARGO LUMINOUS STAR Royal Dignity Hana Berková mladých V3 Posudek vystaven
87. OZZY KAY od Semberije Lucie Kopečná mladých V1, CAJC Posudek vystaven
88. COUDY Acabo Czech Věra Pecková mezitřída V4 Posudek vystaven
89. HARRISON GEORGE Meroxen František Michálek mezitřída nemůže být posouzen Posudek vystaven
90. OSCAR ROX od Semberije Markéta Paulová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
91. SALAZAR KING z Ranče Montara Klára Menšíková mezitřída V3 Posudek vystaven
92. SAMUEL KING z Ranče Montara Petra Svobodová mezitřída VD Posudek vystaven
93. SCOTTY Taien Ivana Štachová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
94. ARGO Dark Albedi Blondi Milan Šiller otevřená VD2 Posudek vystaven
95. ARCHIBALD ve Stínu Romana Gaidošová otevřená VD Posudek vystaven
96. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
97. FLASHING FUGAZI Atagora Hana Berková otevřená VD Posudek vystaven
98. NAVARRE Nubika Adéla Čermáková otevřená nenastoupil Posudek vystaven
99. NIETZSCHE W. FRIEDRICH Taien Denisa Hofmanová otevřená VD3 Posudek vystaven
100. YARIS AKBO-Parchovany Marie Tvrdíková otevřená VD4 Posudek vystaven
101. BENGEE pod Ovčáckým vrchem Lucie Sekyrová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
102. XENO vom Sutumer-Grund František Petružálek vítězů V1, CAC Posudek vystaven
103. ALF Falco line Vlasta Pekárková veteránů V1 Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Alexandra Grygarová) (28)
104. AFIRE KESTREL Lonepack Lucie Outerská štěňat VN1 Posudek vystaven
105. ARETA Polární vlk Lenka Hadová mladých VD Posudek vystaven
106. BAD GIRL of white Energy Martin Prášil mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
107. BETHSHEBA ZARA Irish Rúth mladých V2 Posudek vystaven
108. Fieliss ZOUMA HAPPY KURT Hana Berková mladých VD Posudek vystaven
109. MIRACULOUS MAZIKEEN od Semberije Lucie Sekyrová mladých D Posudek vystaven
110. SAXANA Taien Olga Zádamská mladých VD4 Posudek vystaven
111. WHITE STAR z Ranče Montara Věra Mrklasová mladých V3 Posudek vystaven
112. ANGIE Shades of white Aneta Křížková mezitřída VD Posudek vystaven
113. BEA SAHAR Irish Rúth Irena Levová mezitřída V3 Posudek vystaven
114. ELARIA Moravia Traj mezitřída VD4 Posudek vystaven
115. FLASHING FAUSTINA Atagora Iveta Klohnová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
116. SASSEY STAR z Ranče Montara Anna Krymová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
117. SIRAEL Taien Eva Vondrášková mezitřída nenastoupil Posudek vystaven
118. SOLACE Taien mezitřída VD Posudek vystaven
119. AMAL RÁCHEL Irish Rúth Irena Levová otevřená VD4 Posudek vystaven
120. AMAZING SURA Royal Leader Richard Majer otevřená nenastoupil Posudek vystaven
121. BESSIE King of Yukon Petr Adámek otevřená nenastoupil Posudek vystaven
122. IMAGINE Pett's Wolf Hana Červinková otevřená VD3 Posudek vystaven
123. NIAGARA Nubika Pavla Veselá otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
124. NURI Taien Ivana Malá otevřená V1, CAC Posudek vystaven
125. ARTHÉA Dark Albedi Blondi Daniela Klečková pracovní V1, CAC Posudek vystaven
126. BAGHEERA King of Yukon Hana Berková vítězů V1, CAC Posudek vystaven
127. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil vítězů V3 Posudek vystaven
128. CHILLI Nubika vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
129. ELY z Brdské smečky Vlasta Pekárková veteránů V1 Posudek vystaven
130. NESSIE Acabo Czech Věra Pecková veteránů V2 Posudek vystaven
131. FLOU Diavolocane Marcin Kleszcz čestná VD1 Posudek vystaven
STATISTIKA DS 81 PDS 50
Třída Psi 31 Feny 50 Psi 22 Feny 28
štěňat 3 2 0 1
dorost 1 1 0 1
mladých 4 7 6 7
mezitřída 3 10 6 7
otevřená 13 19 7 6
pracovní 1 2 0 1
vítězů 2 4 2 3
čestná 1 1 0 1
veteránů 3 3 1 2