Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 11/09/2021
Rozhodčí: Jana Karhanová, Jana Svobodová
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (31)
1. AKIO White Queen Isabell Adam Klusáček štěňat VN1 Posudek vystaven
2. ANAKIN APOLLO z Údolí Bílých andělů David Balog štěňat nenastoupil Nenastoupil
3. ARASHID White Queen Isabell Martina Lokajová štěňat VN2 Posudek vystaven
4. ARTHUR White Queen Isabell Linh Le Que štěňat nenastoupil Nenastoupil
97. ALEX Darkshine Ray Zdeněk Drozd dorostu VN1 Posudek vystaven
5. HANLEY Donnevara Petra Švarová dorostu VN2 Posudek vystaven
6. ALBI White Crazy Dragon Dita Počarovská mladých V1, CAJC Posudek vystaven
7. ALFRÉD od Bílého křížku mladých V4 Posudek vystaven
8. ARMING JERRY White Crazy Dragon Roman Zadělák mladých VD Posudek vystaven
9. ARON od Bílého křížku Adam Schauer mladých V2 Posudek vystaven
10. ARTH de la Vie Belle Oldřich Vejdovský mladých VD Posudek vystaven
11. GARBO ALBI Altája Tomáš Procházka mladých D Posudek vystaven
13. LEOPOLD Bílá Merci mladých V3 Posudek vystaven
14. BB-8 White Alexia Martina Trávníčková mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
15. BOSS of white Energy Markéta Schwarzová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
16. VIKING KING z Ranče Montara Zuzana Chlaňová mezitřída V4 Posudek vystaven
17. Yadiel Jamilstar FALCO Michaela Svobodová mezitřída VD Posudek vystaven
18. YASTREB iz Beloy Brigady Michaela Bujáková mezitřída V3 Posudek vystaven
19. AMROD of Lonely Mountain Aneta Jeníčková otevřená VD Posudek vystaven
20. APOLLO ICE Barniko Line Miroslav Faina otevřená VD Posudek vystaven
21. ATARI White Sparrow Martin Bartoš otevřená V Posudek vystaven
22. BIG SHOT FENIX White Essence Jiří Czislinský otevřená V3 Posudek vystaven
23. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená V Posudek vystaven
24. CHICO Bílá Merci Monika Baráthová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
25. NATHAN MATTEO Taien Lucie Jirouschková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
26. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová otevřená V4 Posudek vystaven
27. IRON de l'Esprit du Sud Marcin Kleszcz pracovní V1, CAC Posudek vystaven
28. KRUISE KING z Ranče Montara Dagmar Žáková pracovní V2, r.CAC Posudek vystaven
29. JIMMY z Blatenských luk Marcin Kleszcz vítězů V1, CAC, KV, BOB Posudek vystaven
30. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
31. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová veteránů V1 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (61)
32. ABBYGAIL AYLA ROSE od Škrchlebských lesů Petra Mikulková štěňat VN3 Posudek vystaven
33. AKIRA JOYFULL z Údolí Bílých andělů Kateřina Leová štěňat VN Posudek vystaven
34. ALIENA WHITE PRINCES z Údolí Bílých andělů Zuzana Chlaňová štěňat VN2 Posudek vystaven
35. ALPHA CASSIOPEIA od Škrchlebských lesů Petra Hlaváčová štěňat VN1 Posudek vystaven
36. ARWEN GRACE od Škrchlebských lesů Zuzana Gabzdylová štěňat VN4 Posudek vystaven
37. ATHENA MIA White Queen Isabell Monika Baráthová štěňat VN Posudek vystaven
38. AGNES z Jankovské osady Kateřina Přívratská dorostu VN Posudek vystaven
39. AIELYN z Jankovské osady Renáta Přechová dorostu VN Posudek vystaven
40. AIRYN z Jankovské osady Pavla Ernestová dorostu VN1 Posudek vystaven
41. AJMY z Jankovské osady Lucie Šalerová dorostu nenastoupil Nenastoupil
42. AMÁLKA Nabadog Miroslava Nezvalová dorostu VN Posudek vystaven
44. ANITKA z Jankovské osady Petr Zeman dorostu VN3 Posudek vystaven
45. BY MY LOVE Taien Markéta Schwarzová dorostu VN2 Posudek vystaven
46. DADA-DEA STAR z Dubské Hajnice Zlatuše Liščáková dorostu VN4 Posudek vystaven
47. HEATHER CAITLYN Donnevara Renata Kudelová dorostu nenastoupil Nenastoupil
48. AMIE Blanco del Norte Michaela Gerešová mladých VD Posudek vystaven
43. ANGELA White Crazy Dragon Kristina Kubíková mladých V3 Posudek vystaven
49. ARYA White Crazy Dragon Monika Baráthová mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
50. ASSEY White Ann mladých VD Posudek vystaven
51. AURA White Crazy Dragon Dominika Bartošková mladých V Posudek vystaven
53. BE HAPPY Mystery of Silesia mladých VD Posudek vystaven
54. DAIQUIRI FAIRY Sionella Daniela Skřítková mladých V2 Posudek vystaven
55. LASSIE Bílá Merci Andrea Procházková mladých V4 Posudek vystaven
57. RAINBOW z Blatenských luk Lucie Krejčová mladých nenastoupil Nenastoupil
58. AILEEN Karvixell Jana Pavelková mezitřída V4 Posudek vystaven
60. BETTANIA White Alexia Lucie Lysáková mezitřída V3 Posudek vystaven
61. CALL ME LOVE vom Sutumer-Grund Dagmar Žáková mezitřída VD Posudek vystaven
62. GRACE ANNIE Atagora Jaroslava Svitková mezitřída nenastoupil Nenastoupil
63. KARIN Bílá Merci Libor Slavík mezitřída V Posudek vystaven
64. LOVELY Bílá Merci Kateřina Turková mezitřída V Posudek vystaven
65. QIRAH z Blatenských luk Lenka Haladová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
66. VICTORY STAR z Ranče Montara Žaneta Boudná mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
67. AICHEN la Blankpapilio Lenka Pecárová otevřená nenastoupil Nenastoupil
68. AMÁLKA z Čínovské louky Michaela Mottlová otevřená V Posudek vystaven
69. AMAZING AIRA Royal Leader Klára Hrotková otevřená VD Posudek vystaven
70. ANNE MEGIEE ve Stínu Jitka Soukupová otevřená V Posudek vystaven
71. ARCTIC PEARL Mystery of Silesia Andrea Wlochová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
72. ARROW Mystery of Silesia Marie Ostřížková otevřená V3 Posudek vystaven
73. ATLANTIS Mystery of Silesia Andrea Wlochová otevřená VD Posudek vystaven
74. BRIABELL z Dubské Hajnice Zlatuše Liščáková otevřená VD Posudek vystaven
75. DARCY Altája Michaela Chlupová otevřená nenastoupil Nenastoupil
76. EMBER Donnevara Veronika Trinerová otevřená V Posudek vystaven
77. ENYA Donnevara Petr Zeman otevřená VD Posudek vystaven
78. FLYING FREE vom Weissen Unterberg Matěj Píše otevřená VD Posudek vystaven
79. GALADRIEL Artay of Highland Martina Pecháčková otevřená nenastoupil Nenastoupil
80. J. SNOWIE of Aiwak's paradise Michal Čížek otevřená VD Posudek vystaven
81. KIARA Bílá Merci Petra Vitková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
82. PASSEY STAR z Ranče Montara Bohuslava Soukupová otevřená VD Posudek vystaven
83. QUEEN STAR z Ranče Montara otevřená VD Posudek vystaven
84. QWINA z Blatenských luk Miroslava Kubínová otevřená V Posudek vystaven
85. SIREY STAR z Ranče Montara Diana Kokešová otevřená V Posudek vystaven
86. TOFFIFEE Taien Markéta Schwarzová otevřená V4 Posudek vystaven
87. TUTTA BELLA Taien Eva Andresová otevřená VD Posudek vystaven
88. RASSEY STAR z Ranče Montara Michaela Bujáková pracovní V1, CAC, KV Posudek vystaven
89. BLACKBERRY Altája Andrea Wlochová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
90. GALAXY Bílá Merci Lucie Madarászová vítězů V1, CAC Posudek vystaven
91. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů nenastoupil Nenastoupil
93. CARMEN Bílá Merci Lucie Madarászová veteránů nenastoupil Nenastoupil
94. EN-JOY STAR z Ranče Montara František Petružálek veteránů V2 Posudek vystaven
95. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana veteránů V1, BOV Posudek vystaven
92. Joyfull White Angel's BILOW Dagmar Žáková čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Svobodová) (20)
96. EAGLE EYE EUDAIMON Taien štěňat N1 Posudek vystaven
12. HUNTER ERFAI Danel Sogno Tereza Kyněrová mladých VD3 Posudek vystaven
98. IBBIS od Kunovského lesa mladých VD4 Posudek vystaven
100. MELVIN BEXIN Bílá Merci Petr Skřítek mladých V1, CAJC Posudek vystaven
99. MEXX Pett's Wolf mladých V2 Posudek vystaven
101. HERR MARLEY Atagora Ladislav Macek mezitřída VD1 Posudek vystaven
103. ARCHIBALD ve Stínu Romana Gaidošová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
104. BERY pod Ovčáckým vrchem Michal Řenč otevřená V Posudek vystaven
105. BUCK King of Yukon Miroslav Láska otevřená V Posudek vystaven
106. COUDY Acabo Czech Věra Pecková otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
107. HARRISON GEORGE Meroxen František Michálek otevřená V Posudek vystaven
108. CHARLIE od Kunovského lesa Dana Novotná otevřená VD Posudek vystaven
109. CHÁRON od Kunovského lesa Ivan Tyl otevřená V Posudek vystaven
110. JAMIE Pett's Wolf otevřená V4 Posudek vystaven
102. LARGO LUMINOUS STAR Royal Dignity Hana Berková otevřená V Posudek vystaven
111. NIETZSCHE W. FRIEDRICH Taien Denisa Hofmanová otevřená V Posudek vystaven
112. SAMUEL KING z Ranče Montara Petra Svobodová otevřená V3 Posudek vystaven
113. OZZY KAY od Semberije Lucie Kopečná pracovní V1, CAC Posudek vystaven
114. BENGEE pod Ovčáckým vrchem Lucie Sekyrová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
115. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová vítězů V1, CAC, KV Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Svobodová) (30)
116. AMAZING CATHY Taien Vítězslav Výlet dorostu VN3 Posudek vystaven
117. BASSEY White Ann Anna Krymová dorostu VN1 Posudek vystaven
118. HEAVENLY NICO Donnevara Eva Horáková dorostu VN2 Posudek vystaven
119. AFIRE KESTREL Lonepack Lucie Outerská mladých VD4 Posudek vystaven
120. ANDROMEDA Moravia Blizzard Renata Schreiberová mladých V3 Posudek vystaven
121. ANNIE u Táborského dubu Roman Hájek mladých V1, CAJC Posudek vystaven
52. BAILY Barniko Line Eliška Kopecká mladých V (hodnocen mimo pořadí) Posudek vystaven
122. BELLISA ICE z Honezovického údolí Bohuslava Soukupová mladých V2 Posudek vystaven
56. MEISSA Bílá Merci Jaroslav Staněk mladých V (hodnocen mimo pořadí) Posudek vystaven
123. ZELDA Taien mladých VD Posudek vystaven
124. BAD GIRL of white Energy Martin Prášil mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
125. BEA BEAUTY SANSA Mystery of White Martin Jakobsen mezitřída D Posudek vystaven
59. BEATA NYMERIA SNOW Mystery of White Martin Sakař mezitřída VD Posudek vystaven
126. CARRIE Moravia Snow Flake Monika Dostálová mezitřída V3 Posudek vystaven
127. PINKIE Diavolocane Ilona Hlaváčková mezitřída nenastoupil Nenastoupil
128. WHITE STAR z Ranče Montara Věra Mrklasová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
129. ANGIE Shades of white Aneta Křížková otevřená nenastoupil Nenastoupil
130. ANIFE Abejaty Tereza Trnovcová otevřená VD Posudek vystaven
131. BEATRIX Abejaty Markéta Křížková otevřená VD Posudek vystaven
132. EBONY Donnevara Pavlína Nováková otevřená VD Posudek vystaven
133. FLASHING FARAH Atagora Michaela Richtrová otevřená V4 Posudek vystaven
134. HAIDI od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková otevřená VD Posudek vystaven
135. CHEILA od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková otevřená VD Posudek vystaven
136. MERIDA THE BRAVE od Semberije Martina Sítařová otevřená V Posudek vystaven
137. MIRACULOUS MAZIKEEN od Semberije Lucie Sekyrová otevřená V Posudek vystaven
138. MODESTY BLAISE od Semberije Jan Máška otevřená nenastoupil Nenastoupil
139. NAJŠA Taien Olga Pešoutová otevřená V3 Posudek vystaven
140. SASSEY STAR z Ranče Montara Anna Krymová otevřená V1, CAC, KV, BOS Posudek vystaven
141. SIRAEL Taien Eva Vondrášková otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
142. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil čestná V1 Posudek vystaven
STATISTIKA DS 92 PDS 50
Třída Psi 31 Feny 61 Psi 20 Feny 30
štěňat 4 6 1 0
dorost 2 9 0 3
mladých 7 9 4 7
mezitřída 5 7 1 7
otevřená 8 21 11 13
pracovní 2 1 1 0
vítězů 2 3 2 0
čestná 0 1 0 1
veteránů 1 3 0 0