Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 14/09/2019
Rozhodčí: Iveta Nováková, Oldřiška Plšková
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Iveta Nováková) (29)
1. NIX ALBA Diavolocane štěňat N1 Posudek vystaven
2. EDMONT Donnevara dorostu VN2 Posudek vystaven
3. TIN-TIN KING z Ranče Montara dorostu VN1 Posudek vystaven
4. AMAZING EDWARD Royal Leader Martin Koňakovský mladých V1, CAJC Posudek vystaven
5. AMROD of Lonely Mountain Aneta Jeníčková mladých VD Posudek vystaven
6. ARNOLD ve Stínu Václav Šícha mladých V Posudek vystaven
7. ATTARIS Bondwings Martina Andrlová mladých V3 Posudek vystaven
8. BEOWULF JAMBO Nika-Ho Jana Kliková mladých V2 Posudek vystaven
9. BOSS Moravia Snow Flake mladých V Posudek vystaven
10. CASPER PET Černý květ mladých nenastoupil Nenastoupil
11. CHUPACABRA Whiteline Czech Matěj Píše mladých VD Posudek vystaven
12. MR. SNOW Diavolocane Marcin Kleszcz mladých nenastoupil Nenastoupil
13. ROCKY KING z Ranče Montara mladých V Posudek vystaven
14. RODNEY KING z Ranče Montara mladých V4 Posudek vystaven
15. BIG DREAMER FENIX White Essence Iveta Vyšín Manová mezitřída VD Posudek vystaven
16. HERCULES SONNY Bílá Merci Bohumír Bárta mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
17. HYRO Bílá Merci Hana Vajčnerová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
18. JANEK z Veselé rodiny Petra Nováková mezitřída V3 Posudek vystaven
19. NATHAN MATTEO Taien Lucie Jirouschková mezitřída V4 Posudek vystaven
20. AMAROG z Ranča Bieleho vlka Kateřina Hyžáková, Roman David otevřená VD Posudek vystaven
21. DE NIRO Moravia Traj Zdeněk Smetana otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
22. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená V3 Posudek vystaven
23. NIKOLAS z Blatenských luk František Cepák otevřená VD4 Posudek vystaven
24. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
25. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
26. IRON de l'Esprit du Sud Marcin Kleszcz pracovní V2, r.CAC Posudek vystaven
27. DUBSTEP of Trebons Berger Blanc Martina Trávníčková vítězů V1, CAC, KV, BOB Posudek vystaven
28. CHESTER la Blankpapilio Petra Nováková veteránů V1 Posudek vystaven
29. JIMMY z Blatenských luk Marcin Kleszcz čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Iveta Nováková) (56)
30. JEDNA Bílá Merci štěňat N1 Posudek vystaven
31. ARWEN ICE Barniko Line Monika Hrubá dorostu VN3 Posudek vystaven
32. EASY TO LOVE Altája dorostu VN2 Posudek vystaven
33. ELLIE WHITE QUEEN Altája Petra Smahová dorostu VN1 Posudek vystaven
34. ELSEY Donnevara Martina Zedová dorostu N4 Posudek vystaven
35. EMBER Donnevara Veronika Trinerová dorostu nenastoupil Nenastoupil
36. ENYA Donnevara Petr Zeman dorostu N Posudek vystaven
37. HAPPY VALENTINE Meroxen Zdeněk Smetana dorostu N Posudek vystaven
38. SIREY STAR z Ranče Montara Diana Kokešová dorostu nenastoupil Nenastoupil
39. ALASKA QUEEN Mystery of Silesia mladých VD Posudek vystaven
40. AMÁLKA z Čínovské louky Michaela Mottlová mladých V2 Posudek vystaven
41. ANDROMEDA Mystery of Silesia Ludmila Pompová mladých VD Posudek vystaven
42. ANNE MEGIEE ve Stínu Jitka Soukupová mladých VD Posudek vystaven
43. ARROW Mystery of Silesia Marie Ostřížková mladých V Posudek vystaven
44. ATLANTIS Mystery of Silesia Andrea Wlochová mladých V1, CAJC Posudek vystaven
121. BELLA Elijami Rudolf Alexy mladých nenastoupil Nenastoupil
45. BRAVE Moravia Snow Flake Věra Bartošková mladých V Posudek vystaven
46. CHASIE Bílá Merci Lucie Klingerová mladých V4 Posudek vystaven
47. CHESSIE Whiteline Czech Pavlína Gremlicová mladých VD Posudek vystaven
48. CHRIS Bílá Merci Lucie Madarászová mladých V Posudek vystaven
50. JESSIE of Aiwak's paradise mladých nenastoupil Nenastoupil
50. KESSY Diavolocane Marta Navrátilová mladých VD Posudek vystaven
51. QUEEN ELIZABETH Taien mladých V Posudek vystaven
52. RASSEY STAR z Ranče Montara Michaela Bujáková mladých V3 Posudek vystaven
53. RIA STAR z Ranče Montara mladých V Posudek vystaven
54. RYAN STAR z Ranče Montara Kateřina Leová mladých VD Posudek vystaven
55. ACE White Alexia Martina Trávníčková mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
57. AICHEN la Blankpapilio Lenka Pecárová mezitřída nenastoupil Nenastoupil
57. DAFNÉ Altája Martina Šimůnková mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
58. HOPE LADY OF Bílá Merci Lucie Madarászová mezitřída V3 Posudek vystaven
59. AIRA Alv Steila Jana Látalová otevřená V Posudek vystaven
60. ASIMA LUNA Nika-Ho Adéla Červová otevřená VD Posudek vystaven
61. BENAYA PET Černý květ Eva Leitgebová otevřená VD Posudek vystaven
62. BESSIE ze Zašovského dvora Adéla Červová otevřená VD Posudek vystaven
63. BRIGITTE TESSI Altája Markéta Jirátová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
64. CCHITAI TAIYA Altája Hana Hlubučková otevřená V4 Posudek vystaven
65. CORRA Altája Lada Kosmálová otevřená V Posudek vystaven
66. DAISY Falco line Petra Bezdíčková otevřená VD Posudek vystaven
67. DARCY Altája Michaela Chlupová otevřená V Posudek vystaven
68. DILEMMA TO GO Atagora Iveta Klohnová otevřená nenastoupil Nenastoupil
69. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana otevřená VD Posudek vystaven
70. FREDERIKA Bílá Merci Matěj Píše, Pavla Píšová otevřená nenastoupil Nenastoupil
71. GREAT CORA NIKITA Pett's Wolf Tomáš Kryštof otevřená VD Posudek vystaven
72. LADY z Blatenských luk Michaela Mottlová otevřená V3 Posudek vystaven
73. VIVIEN la Blankpapilio Jana Znamenáčková otevřená V Posudek vystaven
74. YAMUNA la Blankpapilio otevřená VD Posudek vystaven
75. YESSY la Blankpapilio otevřená VD Posudek vystaven
76. YLANG la Blankpapilio Lenka Pecárová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
77. YUKON RIVER Miraja Iveta Vyšín Manová otevřená VD Posudek vystaven
78. ARTEMIS Barcai Fine Zuzana Chlaňová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
79. BLACKBERRY Altája Andrea Wlochová vítězů V1, CAC, KV Posudek vystaven
80. GALAXY Bílá Merci Lucie Madarászová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
81. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů nenastoupil Nenastoupil
82. LUNA STAR z Ranče Montara Jarmila Grichvalská vítězů V3 Posudek vystaven
83. CHELLSI la Blankpapilio Marcin Kleszcz veteránů V1 Posudek vystaven
84. EVITA Diavolocane Marcin Kleszcz čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Oldřiška Plšková) (29)
85. ARROW Polární vlk Veronika Sehnalíková, Jiří Sehnalík štěňat VN1 Posudek vystaven
86. COUDY Acabo Czech Věra Pecková dorostu VN2 Posudek vystaven
87. COWLEY J.R. Acabo Czech dorostu VN4 Posudek vystaven
88. FREDDIE Artay of Highland dorostu VN Posudek vystaven
89. HARRISON GEORGE Meroxen František Michálek dorostu VN1 Posudek vystaven
90. SAMUEL KING z Ranče Montara Petra Svobodová dorostu VN3 Posudek vystaven
91. ARCHIBALD ve Stínu Romana Gaidošová mladých V1, CAJC Posudek vystaven
92. BADDY Elijami Gita Tomanová mladých V3 Posudek vystaven
93. BUCK King of Yukon Miroslav Láska mladých V2 Posudek vystaven
94. NAVARRE Nubika Adéla Čermáková mladých V4 Posudek vystaven
95. OZZY Taien mladých V Posudek vystaven
96. ARGO Dark Albedi Blondi Milan Šiller mezitřída VD2 Posudek vystaven
97. BARNY Pistrimus mezitřída VD Posudek vystaven
98. BILLY z Opálenky mezitřída VD4 Posudek vystaven
99. JONATÁN z Veselé rodiny Tomas Bevilaqua mezitřída VD3 Posudek vystaven
100. NIETZSCHE W. FRIEDRICH Taien Denisa Hofmanová mezitřída VD1 Posudek vystaven
101. AMADEUS Moravia Snow Flake Zbyněk Röhrer otevřená V2 Posudek vystaven
102. ARIS Blanco Amafren Tomáš Paška otevřená VD4 Posudek vystaven
103. BILLY FALCO Almost Normal Aleš Masopust otevřená VD3 Posudek vystaven
104. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová otevřená V1, CAC, KV Posudek vystaven
105. DURRI Moravia Traj Radka Dalecká otevřená D Posudek vystaven
106. ELVIS BACK Forrento Olga Zádamská otevřená VD Posudek vystaven
107. CASPER of Merry Dream Roman Pecár pracovní V1, CAC Posudek vystaven
108. URRI Acabo Czech Michal Ryšavý pracovní V2 Posudek vystaven
109. BENGEE pod Ovčáckým vrchem Lucie Sekyrová vítězů V1, CAC Posudek vystaven
110. JIMMY z Brdské smečky Petr Strnad vítězů V3 Posudek vystaven
111. XENO vom Sutumer-Grund František Petružálek vítězů V2 Posudek vystaven
112. AMADOR Blanco Adonis Denisa Stašková veteránů V1 Posudek vystaven
113. GILLES KING z Ranče Montara Ilona Šellerová čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Oldřiška Plšková) (29)
114. MIRACULOUS MAZIKEEN od Semberije Lucie Sekyrová štěňat VN2 Posudek vystaven
115. SAXANA Taien Olga Zádamská štěňat VN1 Posudek vystaven
116. ANGIE Shades of white Aneta Křížková dorostu VN1 Posudek vystaven
117. ELLIS Donnevara dorostu VN2 Posudek vystaven
118. AMAZING SURA Royal Leader Richard Majer mladých nenastoupil Nenastoupil
119. ANDUINA of Lonely Mountain mladých V Posudek vystaven
120. ANIFE Abejaty Tereza Trnovcová mladých V3 Posudek vystaven
122. CIRA Venturado mladých nenastoupil Nenastoupil
123. DARCY Donnevara Kateřina Šťastná mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
124. FLASHING FARAH Atagora Michaela Richtrová mladých V4 Posudek vystaven
125. FLASHING FAUSTINA Atagora Iveta Klohnová mladých nenastoupil Nenastoupil
126. NIAGARA Nubika Pavla Veselá mladých V2 Posudek vystaven
127. YARITA AKBO-Parchovany Ivo Hanák mladých nenastoupil Nenastoupil
128. ARTHÉA Dark Albedi Blondi Daniela Klečková mezitřída V3 Posudek vystaven
129. BAGHEERA King of Yukon Hana Berková mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
130. MAZIKEEN Nubika Karin Rohanová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
131. ANGIE Blanco Amafren Denisa Stašková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
132. BERNIE'S BERNADETA Atagora Iveta Klohnová otevřená nenastoupil Nenastoupil
133. DESTINY Falco line Milan Šiller otevřená nenastoupil Nenastoupil
134. FAIRA AREZAR Danel Sogno Dana Szabóová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
135. GREYS od Kunovského lesa Liliana Vondráková otevřená VD3 Posudek vystaven
136. HAIDI od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková otevřená nenastoupil Nenastoupil
137. AFI ze Štěpánova Jarmila Grichvalská vítězů V3 Posudek vystaven
138. BRITNEY Donnevara Eva Horáková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
139. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil vítězů nenastoupil Nenastoupil
140. HERALGINA Pett's Wolf Dana Beková vítězů V4 Posudek vystaven
141. CHILLI Nubika vítězů V1, CAC, KV, BOS Posudek vystaven
142. NESSIE Acabo Czech Věra Pecková veteránů V2 Posudek vystaven
143. USUREI Donnevara Iveta Klohnová veteránů V1, BOV Posudek vystaven
STATISTIKA DS 85 PDS 58
Třída Psi 29 Feny 56 Psi 29 Feny 29
štěňat 1 1 1 2
dorost 2 8 5 2
mladých 11 17 5 9
mezitřída 5 4 5 3
otevřená 5 19 6 6
pracovní 2 1 2 0
vítězů 1 4 3 5
čestná 1 1 1 0
veteránů 1 1 1 2