Výstavy

Místo: Česká Skalice
Datum: 12/09/2020
Rozhodčí: Vladimíra Tichá, Jana Karhanová
Fotogalerie: KBO
Stav: Ukončena
Kat.č Jméno psa Majitel Třída Hodnocení Stav
PSI SRST DLOUHÁ (rozhodčí Vladimíra Tichá) (35)
1. ATAN SAGAN Lonepack Ladislava Třasáková štěňat VN2 Posudek vystaven
2. QU ART Diavolocane štěňat VN3 Posudek vystaven
3. YASTREB iz Beloy Brigady Michaela Bujáková štěňat VN1 Posudek vystaven
4. BB-8 White Alexia Martina Trávníčková dorostu VN1 Posudek vystaven
5. ATARI White Sparrow Martin Bartoš mladých VD4 Posudek vystaven
6. NICK ZACK Diavolocane Pavel Šutka mladých V2 Posudek vystaven
7. ORION of Trebons Berger Blanc Lucie Madarászová mladých VD3 Posudek vystaven
8. VIKING KING z Ranče Montara Zuzana Chlaňová mladých V1, CAJC Posudek vystaven
9. EDDIE Altája mezitřída VD3 Posudek vystaven
10. MR. SNOW Diavolocane Marcin Kleszcz mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
11. TIN-TIN KING z Ranče Montara mezitřída V2 Posudek vystaven
12. ADRENALIN Mystery of Silesia Barbora Namyslová otevřená VD Posudek vystaven
13. AMAZING EDWARD Royal Leader Martin Koňakovský otevřená V4 Posudek vystaven
14. AMROD of Lonely Mountain Aneta Jeníčková otevřená V Posudek vystaven
15. ARAN Bohemian Rosebud Markéta Bícová otevřená VD Posudek vystaven
16. ARNOLD ve Stínu Václav Šícha otevřená nenastoupil Nenastoupil
17. BAILINTIN SPEED Sionella Radek Žemlička otevřená V Posudek vystaven
18. BEL DURIN Šimíček Janko Vodvářka otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
19. BUMBLEBEE JAMBO Nika-Ho Ester Voříšková otevřená VD Posudek vystaven
20. CARACAS Taien Markéta Schwarzová otevřená VD Posudek vystaven
200. DE NIRO Moravia Traj Zdeněk Smetana otevřená VD Posudek vystaven
21. FENIX Bílá Merci Barbora Píšová otevřená V Posudek vystaven
22. HYRO Bílá Merci Hana Vajčnerová otevřená V Posudek vystaven
24. CHICO Bílá Merci Monika Baráthová otevřená V3 Posudek vystaven
25. J. AVOR of Aiwak's paradise Ilona Horáková otevřená VD Posudek vystaven
26. JANEK z Veselé rodiny Petra Nováková otevřená D Posudek vystaven
27. PERCY KING z Ranče Montara Monika Baráthová otevřená V1, CAC Posudek vystaven
28. PHOENIX KING z Ranče Montara Klára Cimplová otevřená V Posudek vystaven
29. KRUISE KING z Ranče Montara Dagmar Žáková pracovní VD1 Posudek vystaven
30. DUBSTEP of Trebons Berger Blanc Martina Trávníčková vítězů V1, CAC, KV, BOB Posudek vystaven
31. JIMMY z Blatenských luk Marcin Kleszcz vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
32. BARNET Abraska Zuzana Chlaňová veteránů V2 Posudek vystaven
33. CHESTER la Blankpapilio Petra Nováková veteránů V3 Posudek vystaven
34. CHIKO z Blatenských luk Karolína Majdlová veteránů V1, BOV Posudek vystaven
35. IRON de l'Esprit du Sud Marcin Kleszcz čestná V1 Posudek vystaven
FENY SRST DLOUHÁ (rozhodčí Vladimíra Tichá) (52)
36. ATLANTIS RIO Max Paradise Jana Drncová štěňat VN2 Posudek vystaven
37. HAKIRA ERFAI Danel Sogno štěňat VN1 Posudek vystaven
38. BABY BELL White Alexia Martina Trávníčková dorostu VN1 Posudek vystaven
39. ELIS THREE Šimíček Kristýna Fuxová mladých VD2 Posudek vystaven
40. GALADRIEL Artay of Highland Martina Pecháčková mladých V1, CAJC Posudek vystaven
41. GRACE ANNIE Atagora Jaroslava Svitková mladých nenastoupil Nenastoupil
42. IDYLLE Lungoresina mladých nenastoupil Nenastoupil
43. TADDI MEGIE Taien Pavel Heidler mladých nenastoupil Nenastoupil
44. TUTTA BELLA Taien Eva Andresová mladých nenastoupil Nenastoupil
45. ARWEN ICE Barniko Line Monika Hrubá mezitřída VD Posudek vystaven
46. DINA Šimíček Renata Šimandlíková mezitřída V3 Posudek vystaven
47. ELLIE WHITE QUEEN Altája Petra Smahová mezitřída VD Posudek vystaven
48. ELSEY Donnevara Martina Zedová mezitřída VD Posudek vystaven
49. ENYA Donnevara Petr Zeman mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
50. FLYING FREE vom Weissen Unterberg Matěj Píše mezitřída VD Posudek vystaven
51. HAPPY VALENTINE Meroxen Zdeněk Smetana mezitřída D Posudek vystaven
52. ONYX z Blatenských luk Adam Růžička mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
53. PAMPELIŠKA z Blatenských luk Karolína Majdlová mezitřída VD Posudek vystaven
54. TASSEY STAR z Ranče Montara Monika Baráthová mezitřída VD4 Posudek vystaven
55. AICHEN la Blankpapilio Lenka Pecárová otevřená nenastoupil Nenastoupil
56. AKIRA Alv Steila Marcin Kleszcz otevřená V1, CAC, KV, BOB Posudek vystaven
57. AMÁLKA z Čínovské louky Michaela Mottlová otevřená nenastoupil Nenastoupil
58. ANNE MEGIEE ve Stínu Jitka Soukupová otevřená VD Posudek vystaven
59. ANNIE PRINCESS Krislove Vlastimila Vrbová otevřená VD Posudek vystaven
60. ATLANTIS Mystery of Silesia Andrea Wlochová otevřená V3 Posudek vystaven
61. BAYLEY la Blankpapilio Lucie Lanková otevřená VD Posudek vystaven
62. BE AIRI King of Yukon Robert Beneš otevřená nenastoupil Nenastoupil
63. BERTA Nika-Ho Veronika Múčková otevřená V4 Posudek vystaven
64. BRIABELL z Dubské Hajnice Zlatuše Liščáková otevřená V Posudek vystaven
65. CYRA Altája Klára Ficencová otevřená VD Posudek vystaven
66. DILEMMA TO GO Atagora Iveta Klohnová otevřená V Posudek vystaven
67. FREDERIKA Bílá Merci Matěj Píše, Pavla Píšová otevřená nenastoupil Nenastoupil
23. CHARMING NIKI of Aiwak's paradise Lucie Kročková otevřená VD Posudek vystaven
68. CHAYA Bílá Merci Jana Krummerová otevřená VD Posudek vystaven
69. CHELSEA Venturado Vendula Černohorská otevřená V Posudek vystaven
148. CHEVA Bílá Merci Jana Ševečková otevřená VD Posudek vystaven
134. J. SNOWIE of Aiwak's paradise Michal Čížek otevřená nenastoupil Nenastoupil
70. JESSI Diavolocane Renata Šandová otevřená D Posudek vystaven
71. KIMI Diavolocane Lucie Madarászová otevřená VD Posudek vystaven
72. NESSIE Taien Petra Mikulková otevřená VD Posudek vystaven
73. QUEEN STAR z Ranče Montara otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
74. RASSEY STAR z Ranče Montara Michaela Bujáková otevřená V Posudek vystaven
75. ROUSSI STAR z Ranče Montara Libuše Valchářová otevřená V Posudek vystaven
76. ANDROMEDA Mystery of Silesia Ludmila Pompová pracovní V1, CAC Posudek vystaven
77. ACE White Alexia Martina Trávníčková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
78. EVEE Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů nenastoupil Nenastoupil
79. GALAXY Bílá Merci Lucie Madarászová vítězů nenastoupil Nenastoupil
80. ISSA STAR Diavolocane Marcin Kleszcz vítězů V1, CAC Posudek vystaven
81. FLORANCE MAY Meroxen Zdeněk Smetana veteránů V1 Posudek vystaven
82. CHELLSI la Blankpapilio Marcin Kleszcz veteránů V2 Posudek vystaven
83. CHOICE z Blatenských luk Lenka Pecárová veteránů nenastoupil Nenastoupil
84. LUCKY z Blatenských luk Eva Krejčová čestná V1 Posudek vystaven
PSI SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (24)
85. ARMSTRONG SNOWCRASH Lonepack Michaela Kováčová štěňat nenastoupil Nenastoupil
86. DERRYL Acabo Czech dorostu VN1 Posudek vystaven
87. BENROY LABAN Irish Rúth mladých VD3 Posudek vystaven
88. CHARLIE od Kunovského lesa Dana Novotná mladých V2 Posudek vystaven
89. JUST ZIGGY Pett's Wolf Nina Táborská mladých nenastoupil Nenastoupil
90. LARGO LUMINOUS STAR Royal Dignity Hana Berková mladých V1, CAJC Posudek vystaven
91. COUDY Acabo Czech Věra Pecková mezitřída V3 Posudek vystaven
92. HARRISON GEORGE Meroxen František Michálek mezitřída nemůže být posouzen Posudek vystaven
93. OSCAR ROX od Semberije Markéta Paulová mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
94. SALAZAR KING z Ranče Montara Klára Menšíková mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
95. SAMUEL KING z Ranče Montara Petra Svobodová mezitřída V4 Posudek vystaven
96. SCOTTY Taien Ivana Štachová mezitřída V Posudek vystaven
97. ARGO Dark Albedi Blondi Milan Šiller otevřená V1, CAC Posudek vystaven
98. ARCHIBALD ve Stínu Romana Gaidošová otevřená V3 Posudek vystaven
99. ARIS Blanco Amafren Tomáš Paška otevřená V Posudek vystaven
100. CÉSAR Pett's Wolf Petra Kleinová otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
101. FLASHING FUGAZI Atagora Hana Berková otevřená VD Posudek vystaven
102. MIGHTY MACCAO od Semberije Radka Baštýřová otevřená VD Posudek vystaven
103. NAVARRE Nubika Adéla Čermáková otevřená VD Posudek vystaven
104. NIETZSCHE W. FRIEDRICH Taien Denisa Hofmanová otevřená V Posudek vystaven
105. YARIS AKBO-Parchovany Marie Tvrdíková otevřená V4 Posudek vystaven
106. URRI Acabo Czech Michal Ryšavý pracovní V1, CAC Posudek vystaven
107. BENGEE pod Ovčáckým vrchem Lucie Sekyrová vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
108. XENO vom Sutumer-Grund František Petružálek vítězů V1, CAC, KV Posudek vystaven
FENY SRST POLODLOUHÁ (rozhodčí Jana Karhanová) (38)
109. AFIRE KESTREL Lonepack Lucie Outerská štěňat VN1 Posudek vystaven
110. ARETA Polární vlk Lenka Hadová mladých V2 Posudek vystaven
111. BAD GIRL of white Energy Martin Prášil mladých V1, CAJC, BOJ Posudek vystaven
112. BETHSHEBA ZARA Irish Rúth mladých V Posudek vystaven
113. CARRIE Moravia Snow Flake Monika Dostálová mladých V Posudek vystaven
114. Fieliss ZOUMA HAPPY KURT Hana Berková mladých V Posudek vystaven
115. CHEILA od Kunovského lesa Zdenka Kolaříková mladých V Posudek vystaven
116. MIRACULOUS MAZIKEEN od Semberije Lucie Sekyrová mladých diskvalifikace Posudek vystaven
117. SAXANA Taien Olga Zádamská mladých V3 Posudek vystaven
118. WHITE STAR z Ranče Montara Věra Mrklasová mladých V4 Posudek vystaven
119. ANGIE Shades of white Aneta Křížková mezitřída V Posudek vystaven
120. BEA SAHAR Irish Rúth Irena Levová mezitřída V Posudek vystaven
121. ELARIA Moravia Traj mezitřída V1, CAC Posudek vystaven
122. FLASHING FAUSTINA Atagora Iveta Klohnová mezitřída V4 Posudek vystaven
123. SASSEY STAR z Ranče Montara Anna Krymová mezitřída V2, r.CAC Posudek vystaven
124. SIRAEL Taien Eva Vondrášková mezitřída nenastoupil Nenastoupil
125. SOLACE Taien mezitřída V3 Posudek vystaven
126. AMAL RÁCHEL Irish Rúth Irena Levová otevřená V Posudek vystaven
127. AMAZING ELZA Royal Leader otevřená V2, r.CAC Posudek vystaven
128. AMAZING SURA Royal Leader Richard Majer otevřená nenastoupil Nenastoupil
129. BESSIE King of Yukon Petr Adámek otevřená VD Posudek vystaven
130. CIRA Venturado otevřená nenastoupil Nenastoupil
131. GREYS od Kunovského lesa Liliana Vondráková otevřená V Posudek vystaven
132. HERALGINA Pett's Wolf Dana Beková otevřená VD Posudek vystaven
133. IMAGINE Pett's Wolf Hana Červinková otevřená V1, CAC Posudek vystaven
135. MAZIKEEN Nubika Karin Rohanová otevřená nenastoupil Nenastoupil
136. NIAGARA Nubika Pavla Veselá otevřená V4 Posudek vystaven
137. NURI Taien Ivana Malá otevřená V Posudek vystaven
138. YARITA AKBO-Parchovany Ivo Hanák otevřená V3 Posudek vystaven
139. ARTHÉA Dark Albedi Blondi Daniela Klečková pracovní V1, CAC Posudek vystaven
140. BAGHEERA King of Yukon Hana Berková vítězů V4 Posudek vystaven
141. BRITNEY Donnevara Eva Horáková vítězů V2, r.CAC Posudek vystaven
142. GINNY Pett's Wolf Martin Prášil vítězů V1, CAC, KV Posudek vystaven
143. CHILLI Nubika vítězů V3 Posudek vystaven
144. ARNIE of Aiwak's paradise Ilona Horáková veteránů V1 Posudek vystaven
145. CELINA Nubika Karin Rohanová veteránů nenastoupil Nenastoupil
146. NESSIE Acabo Czech Věra Pecková veteránů V2 Posudek vystaven
147. FLOU Diavolocane Marcin Kleszcz čestná V1 Posudek vystaven
STATISTIKA DS 87 PDS 62
Třída Psi 35 Feny 52 Psi 24 Feny 38
štěňat 3 2 1 1
dorost 1 1 1 0
mladých 4 6 4 9
mezitřída 3 10 6 7
otevřená 17 24 9 12
pracovní 1 1 1 1
vítězů 2 4 2 4
čestná 1 1 0 1
veteránů 3 3 0 3